دستورالعمل استفاده از دمو دوره رایگان

آیا استراتژی پرایس اکشن به سبک اردرهای جامانده رو می‌شناسید؟

حرف‌های دِلی برای کسب بهترین نتیجه

احتمالاً به این فکر افتاده‌اید که برخی از این روش‌هایی که تدریس کردم چقدر قدرتمندندو حتی شاید شروع به استفاده از آن‌ها در تلاش‌های معامله‌گری فعلی‌تان کرده‌اید. این بسیار عالی است. همواره تعداد کمی از مردم از آنچه پیش از این با شما در میان گذاشتم استفاده می‌کنندو بدون توجه به اینکه ممکن است چقدر قدرتمند باشند آن‌ها را در تلاش‌های معامله‌کری‌شان به کار می‌بندند.

این موضوع بخشی از ذات و طبیعت انسان‌هاست که از باور این‌که این‌قدر ساده به نظر می‌رسد واقعا می‌تواند تفاوتی این چنین زیاد ایجاد کند‌ امتناع می‌کنند.

در طی سال‌هایی که این مطالب را به افرادی که صدها دلاربرای شرکت در کلاس‌هایم پرداخته بودند و آموزش می‌دادم شاید تعداد کسانی که واقعاً  آنچه را به آن‌ها می‌آموختم اجرا می‌کردند به تعداد انگشتان دست بود.

 

 

آن‌ها به شدت غرق در کلاس می‌شدند و نکات را به دقت یادداشت می‌کردندو سوال‌های بسیار خوبی می‌کردند اما فاصلۀ زمانی زیاد بین زمان کلاس و پیاده‌سازی نکات در مصالح معامله‌گری‌شان، موجب می‌شد که در راهشان دچار مشکل شوند

می‌دانم که حجم کاری و شرایط زندگی‌تان مانع انجام این کار می‌شود، اما کلید عبور از این موضوع درک یک حقیقت است: در کسب و کارتان هیچ کاری نیست که از سرمایه گذاری زمان‌تان در عرصۀکشف ستاپ و یک استراتژی معاملاتی برای شما سودآورتر باشد.

می‌دانم مسائل غیر قابل پیش بینی هستند که باید به آن‌ها رسیدگی شود، صورتحساب‌هایی هستند که باید پرداخت شوند اما هیچ کارمندی هرگز به اندازه شما علاقمند به موفقیت به کسب و کارتان نیست. شما مجبورید که کنترل و نظارت بر کسب و کارتان را بر عهده بگیرید و زمانی را به خلق ستاپ و یک ایتراتژی قدرتمند برای تحقق بخشیدن به رؤیاهایتان اختصاص دهید.

وقتی دربارۀ اختصاص دادن زمان صحبت می‌کنم، منظورم این نیست که آخرین انرژی و رمقی را که قبل از خواب دارید صرف معامله‌گریتان کنید. اگر تمرینات‌تون را در این ساعات انجام دهید‌واقعاً چقدر خوب از آب در خواهد آمد؟

در عوض به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که قسمتی از بهترین و بهره‌ورترین زمان‌تان را به کار روی تقویت ستاپ و استراتژی معامله‌گری‌تان اختصاص دهید.

بسیار از افراد معامله‌گری‌شان را این گونه انجام ‌می‌دهند و برای آموزش و بهبود خودشان زمانی ندارند، بنابراین این کار هرگز انجام نمی‌شود. آن‌ها بدون احیاکردن، اصلاح کردن یا حتی پی بردن به اینکه کدام کارشان مؤثر است یا کدام عمل‌شان بی تاثیر است،برای سال‌های متوالی همان شیوه معاملاتی قبلی‌شان را ادامه می‌دهند.

طولی نمی‌کشد که این افراد در دامی گرفتار می‌شوند که خیلی زود بسیاری از کسب و کارهارا از پای در می‌آورد. آن‌ها به سختی تلاش می‌کنند تا فقط دست و پای بیهوده بزنند و هیچ توانایی، پول، انرژی و زمانی برای رشد و بهبود روند معاملاتی‌شان ندارند. آن‌ها ممکن است سرسخت باشند و چندین سال دوام بیاورند اما به سرعت پیر می‌شوند و با استرسی تقریبا همیشگی زندگی می‌کنند

این در واقع چیزی نیست که از یک تریدر انتظار می‌رود. معامله‌گری باید مفرّح و سودآور باشد و به شما اجازه دهد به گونه‌ای که همواره رؤیای آن را داشتید، زندگی کنید.این اصلاً بدین معنی نیست که مجبورید هشتاد تا صد ساعت در هفته کار کنید و هیچ‌گاه زمانی برای استراحت و تفریح نداشته باشیدیا به این دلیل که انجام معاملات‌تان تمتماً به وجود شما نیاز دارد، روابط با همسر و دوستان‌تان را در معرض نابودی قرار دهید

این که روند معاملاتی‌تان موفقیتی ماورای رؤیاهایتان داشته باشد، در دو چیز خلاصه می‌شود: اول (نگرش) شما که موضوع مورد بحث‌مان در آینده است و دوم (استراتژی) شما که موضوع همین الان است.

مقالات رایگان ما

سطح معامله‌گری خودتان را ارتقا دهید