آمادهء تغییر و رشد زندگی مالیتان هستید؟

خدمات فارکس بوف

جلسات زنده

تجزیه و تحلیل زنده بازار، جلسات پرسش و پاسخ، بررسی ترید و رفع اشکالات در مرکز پشتیبانی آکادمی

تعاملات خصوصی

به جامعه تریدر‌های سخت‌کوش، بالغ و متمرکز، بحث روزانه و گفتوگوهای سازنده بپیوندید

دوره ‌های آموزشی

با درک پیشرفته از رفتار قیمت از رفتار قیمت و رویکرد منضبط جلو بروید و ساختار بازار را بیاموزید

استراتژی قدرتمند

بدون استفاده از شاخص های عقب مانده ، یک استراتژی تجارت ساده و در عین حال قدرتمند را بیاموزید

ما در آکادمی مالی فارکس بوف معتقدیم هر کسی با آموزش صحیح می تواند به موفقیت در بورس برسد. راه رسیدن به موفقیت برای همه باز هست و فقط نیاز به آموزش صحیح و تمرین و پشتکار دارد.

کمک به مردم در جهت ساخت زندگی بهتر، و رسیدن به استقلال مالی، از مهم ترین اهداف مجموعه ماست. مخصوصا در شرایط سخت اقتصادی این روزها، اهمیت این موضوع بیشتر هم می شود که افراد بتوانند با تصمیم گیری های صحیح اقتصادی زندگی بهتری برای خود و خانواده شان بسازند.

ویژگی هایی که مجموعه آموزش بورس را متمایز میکند:

 

بیاموزید چگونه از امروز ، بلافاصله شروع به کسب سود دلاری کنید

هنر درک ساختار بازار را در بالاترین سطح کاوش کنید

1) متد آموزشی ما

یکی از قوی ترین و موفق ترین مدل های آموزشی در دنیا مدل PRE هست که کل پروسه یادگیری یک مهارت را به 3 مرحله تقسیم می کند. در مرحله اول شما اصول و مفاهیم را یاد میگیرید. در مرحله دوم آن مهارت را تمرین می کنید و در مرحله سوم یک استاد راهنما تمرین های شما را بررسی می کند تا نقطه ضعف هایتان برطرف شوند. مراحل دو و سه آنقدر تکرار می شوند تا شما کاملا به تسلط برسید.

ما نیز در آموزش بازارهای مالی مان از همین مدل PRE استفاده می کنیم بنابراین ما صرفا کلاس حضوری یا ویدئو آموزشی تولید نمی‌کنیم! بلکه از آنجا که یادگیری بورس و آموزش فارکس مهارت های عملی هستند و نیاز به تمرین و تکرار دارند، تمرکز ما بر روی یادگیری فرد به فرد، تمرین و تکرار با دانشجویان، رفع اشکال و نقاط ضعف آنها هست و بدین منظور کارهای زیر را انجام می دهیم:

  1. جلسات هفتگی پرسش و پاسخ، فرصتی عالی برای آنکه هر چه سوال دارید از اساتید بپرسید.
  2. کلاس‌های هفتگی رفع اشکال فارکس  برای مشاهده و بررسی تحلیل‌ها و معاملات شما تا بتوانیم نقاط ضعف تحلیلهای تان را برطرف کنیم.
  3. جلسات خصوصی جهت بررسی عمیق تر معاملات فارکس شما، و طراحی استراتژی فارکس تان
  4. تالار گفتگو (گروه) اختصاصی برای ارتباط با اساتید و دیگر دانشجویان به صورت مادام‌العمر
  5. بعد از پایان دوره نیز همراه شما هستیم و به کلاب فارغ التحصیلان دسترسی خواهید داشت.

2) رضایت و عملکرد دانشجویان قبلی

برای سنجش میزان موفقیت ما فقط به حرف ما اکتفا نکنید و خودتان نگاهی به نتایج دانشجویان پیشین و نظرات آنها بیاندازید . این تعداد بی شمار از افراد راضی که دوره را با موفقیت به پایان رسانده اند و به درآمدهای خوبی رسیده اند، حاصل یک سیستم آموزشی موفق و یک استراتژی معاملاتی جامع هستند.

 

3) گارانتی بازگشت وجه

بیش از 90 درصد دانشجویان ما گفته اند آنچنان ار آموزش ها راضی اند که حاضرند ما را به دیگران نیز معرفی کنند .مجموعه فارکس بوف یکی از جامع ترین دوره های کسب درآمد از بازارهای مالی را برگزار می کند و تقریبا 100 درصد دانشجویانی که دوره های آموزشی ما را به پایان برده اند به موفقیت های مالی چشمگیری رسیده اند . این میزان از موفقیت اتفاقی نیست !

"تمامی دوره های آموزشی ما، شامل گارانتی می باشند."

ما نگرانی شما را موقع ثبت نام و شروع یک مسیر تازه کاملا درک می کنیم بنایراین شما میتوانید با خیالی آسوده تصمیم به ثبت نام گرفته و در صورتی که در پایان دوره 3 ماهه از نتیجه خدمات ما راضی نبودید  و به درآمد دلاری شما ختم نگردید ما تمام وجه گرداختی شما را عودت می دهیم . ما به کیفیت خدمات و رضایتی که از شما دریافت خواهیم کرد اطمینان داریم .

می توانید امتحان کنید .

4) پشتیبانی با تیم حرفه ای

یکی دیگر از ویژگی های مجموعه ما این است که سعی داریم خدمات و پشتیبانی در حد استاندارد های جهانی ارائه دهیم. بنابراین بعد از ثبت نام، شما یک نفر را به عنوان پشتیبان اختصاصی همراه خود خواهید داشت تا به روند آموزش شما نظارت داشته باشد، جواب سوالات شما را بدهد و در پیمودن مسیر موفقیت در بازارهای مالی به شما کمک کند.

علاوه بر این به غیر از کانال گفتگو برای پرسش و پاسخ سوالات درسی و ارتباط با اساتید و سایر دانشجویان، شما می توانید 24 ساعته با کارشناسان واحد فروش و پشتیبانی نیز در تماس باشید و اگر هر سوالی راجع به خدمات، نحوه ثبت نام و غیره دارید، از طریق واتس اپ، تلگرام، ایمیل و چت سایت بپرسید و نگرانی ها و سوالاتتان را با آنها در میان بگذارید.