خدمات

بهترین سازمان دیجیتال مارکتینگ در ایران

چه خدماتی ارئه میدهیم

خدمات ما

چه کمکی ما میکنیم؟

کارگاه آنلاین استراتژی

همه شما بهتر می‌دانید که داشتن یک استراتژی و کسب سود مستمر در مارکت ارزشش خیلی بیشتره و از طرفی ورود بدون دانش و بدون یک مربی و منتور خصوصی چه تبعات و ضررهای جبران نشدنی را در پی خواهد داشت. 

افزایش ظرفیت بانک ذهنی

با برنامه ریزی ذهن و ضمیر ناخودآگاهت هر هدفی رو میتونی باورش کنی و از قانون جذب و قانون اقدام در زندگیت استفاده کنی تا در کمترین زمان ممکن اهدافت رو خلق بکنی

فاندامنتال و بنیادی

تحلیل بنیادی یا فاندامنتال در دنیای مالی نقش بسیار حیاتی در ارزش گذاری هر چیزی از سهام شرکتها تا املاک و مستغلات، بازی می کند. تحلیل بنیادی، برای معاملات بازار ارزهای بین المللی فارکس، مکانیزم اصلی بررسی زیربناهای به ظاهر تصادفی نوسانات نرخهای ارزی است.

راه کارهای شما

جدیدترین خدمات آنلاین

مشاوره شروع حرفه‌ای

اگر شما هنوز به تصمیمتون برای ورود به بازار فارکس مطمئن نیستید ، تردید دارید یا احتمالا اگر دوست دارید بیشتر فکر بکنید این حق شماست که در انتخاب خودتون دقت کنید. به همین خاطر چون نیاز دارید که اطلاعات بیشتری از محتوای آموزش و سطح دانشی که قراره مسلط بشین داشته باشین،من تصمیم گرفتم ازتون دعوت کنم 1 جلسه مشاوره تلفنی بصورت کاملا رایگان و بدون هیچ چشم داشتی از حضور شما در کارگاه آنلاین من برگزار کنم و باهم جلو بریم که بهتر بتونم به رفع ابهامات شما کمک کنم و به نتیجه برسیم .

آموزش اصولی فارکس

توجه کنید در کارگاه آنلاین استراتژی ما ، یک ستاپ معاملاتی با تریدینگ پلان شفاف یاد میگیرید. ستاپ یا همون استراتژی یعنی در همون ماه اول طی 8 تا 10 جلسه بهتون میگم کجا وارد بشین ، کجا استاپ بزارید و کجا تارگت و چطور به سودهاتون اجازه رشد بدهید و اینکه شما استراتژی معاملاتیه بدست می‌آورید بزرگترین مزیتی که به همراه داره اینه که نقاط ورود و خروجتون کاملا مشخصه، هیچ سردرگمی روی چارت دیگه نخواهید داشت، جرئت و شهامت ترید کردن پیدا میکنید و از همون ماه اول هم به درآمد مستمر میرسید .

منتورینگ ماهیانه خصوصی

فقط دوستانی که براساس ستاپ معاملاتی به سبک اُردرهای جامانده و حرکت قیمت بین سطوح و نواحی همتراز شرکت کرده‌اند و آشنا هستند به مفاهیم بدهی و تسویه قیمت با سطوح پرایسی( یعنی باهمدیگر یک زبان مشترک داریم) ، این امکان برایشان میسر شده که بصورت تخصصی تریدهایشان را زیر نظر یک منتور خصوصی در طول هفته جلو ببرن تا با تقویت و تسلط بر روی این روش معاملاتی به مرور برای بزرگ کردن تایم فریم و افزایش دارایی‌های معاملاتی به سمت حرفه‌ای تر شدن قدم بردارند .

دمو دوره تکنیکال (برنزی)

1

میلیون

/1 جلسه مشاوره تلفنی

برای آموزش مبانی و مقدماتی و اطلاع از سطح آموزش ستاپ و استراتژی معاملاتی به سبک اُردرهای جامانده، میتوانید با حداقل ریسک دمو دوره را تهیه کنید و در صورتیکه تا 30 روز تصمیم به شرکت در کارگاه آنلاین استراتژی گرفتید مبلغ فوق به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

پیشرفته ستاپ (نقره‌‍‌ای)

6

میلیون

/1جلسه منتورینگ خصوصی

در این دوره بصورت آفلاین در طی 8 جلسه، ستاپ پرایسی به سبک اُردرهای جامانده و تسویه قیمت با سطوح پرایسی تدریس خواهد شد و در انتهای دوره یک تریدینگ پلان بر مبنای این روش، که بصورت شفاف همه چیز اعم از نقطه ورود و خروج (SL و TP) یا تریلینگ استاپ تعریف شده خواهید داشت.

حرفه‌ای استراتژی (طلایی)

10

میلیون

/5 جلسه منتورینگ تخصصی

این کارگاه بصورت آنلاین شامل تمام مشخصات دوره پیشرفته به علاوه 90 روز پشتیبانی بصورت مستقیم و شامل 5 جلسه منتورینگ می‌باشد و در عین حال که یکسری فوت‌های کوزه‌گری و قلق‌های معامله‌گری را هر شب با ارسال تمریناتتون در اختیارتون میزارم ، از همون ماه اول هم به درآمد دلاری مستمر میرسید.